AHA+BHA Peeling Etkili Cilt Temizleme Solüsyonu 200 ml

AHA+BHA Peeling Etkili Cilt Temizleme Solüsyonu 200 ml

  • Product Code: s18
  • Availability: In Stock
  • 150.00₺

AHA+BHA Peeling Etkili Cilt Temizleme Solüsyonu  

Peeling etkisiyle ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır ve gözeneklerin temizlenmesine katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan bitki özleri cildinizi besler ve canlandırır. 

İçindekiler: Aqua, Alcohol, Pentylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol (Provitamin B5), Polysorbate 20, Althaea Rosea Flower Extract , Chamomilla Recutita Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Olea Europaea Leaf Extract , Saccharide İsomerate, Zinc PCA, Alpha-Arbutin, Kojic Acid, Niacinamide (Vitamin B3), Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Allantoin, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Triethanolamine, Phenethyl Alcohol


Kullanımı: Her gece cildinizi pamuk yardımıyla nazik hareketlerle masaj yaparak temizleyebilirsiniz. 


Muhafaza Koşulları: Direkt güneş ışığından uzakta, oda sıcaklığında, kuru yerde ve ağzı kapalı olarak ambalajında saklayınız. 


Dikkat: Gözle temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gıda değildir. Kullanmaya başlamadan önce cildinize uygulayacağınız bölgede küçük bir yere kullanma talimatına uygun olarak cildinizin reaksiyonunu kontrol ediniz. Atopik, çok ince hassas, yara olmuş veya alerjik cildiniz varsa, yakın zamanda lazer veya iğneli epilasyon yaptırdıysanız ürünü kullanmayınız. Soyucu etkisinden dolayı cildin güneşe karşı duyarlılığını arttırabilmektedir. Bu nedenle kış mevsimi dahil olmak üzere uygulama boyunca cildinize geniş spekturumlu (UVA ve UVB koruyuculu olan) güneş koruyucu bir ajan uygulayınız. 3 yaş altı çocuklar için kullanılmamalıdır.

8683161676172

Ürün takip sistemi Sorgulama

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good