Kolajen Serum

Kolajen Serum

  • Brands:Sheamona
  • Product Code: mz2
  • Reward Points: 200
  • Availability: In Stock
  • 140.00₺

Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum


Her bir kırışıklığımızda farklı bir anımız olsa da anılarımızı yüzümüz kırış kırış olmadan da yaşayabiliriz 

Yaşlanmayı tamamen durdurmak mümkün olmasada etkilerini sheamona kolajen serum ile en aza indirebilirsiniz. 

Genç, sıkı ve canlı bir cilde kim sahip olmak istemez ki ?

Şimdi... Erkenden yaşlanmak istemiyorsaniz önlemlerini alabilirsiniz  ya da  yaşlandıysanız belirtilerini aza indirebilirsiniz. 


Kolajen vücudumuzdaki proteinlerin %25 lik kısmını oluşturan, derimizin %75 lik  kısmını meydana getiren önemli bir proteinir. Kolajen, deri dokusunun esnekliğini parlaklığıni ve yumuşaklığıni sağlar.

Yaşlanma genetik programa bağlı olduğundan kişiden kişiye farklılık gösterse de , genellikle 20 li yaşların ortalarında kolajen sentezi azalmaktadır. Ayrıca şeker, stres,sigara ve otoimmun rahatsızlıklar kolajen üretimini yavaşlatır.


Peki kolajen içilmeli mi, yoksa sürülmeli mi? 

İçerek aldığımız kolajen saça, tırnağa, eklemlere, cilde kısacası vücudun tamamına dağılır, hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırır ve vücudun yaşlanma sürecini yavaşlatır. Ama asıl amaç ciltteki kırışıklıkları azaltmak veya ciltteki yaşlanmayı yavaşlatmak ise içerek değilde sorunun azalmasını istediğiniz yere sürerseniz daha güzel sonuçlar elde edersiniz.

Kolajen molekül ağırlığı yüksek olduğundan sürdüğümüz zaman ciltte emilimi çok zordur fakat lipozom veya niozom teknolojisi kullanılarak cilt altına geçişi kolaylaştırılır. Bu sayede kırışıklıklar üzerinde başarılı sonuçlar alınır. Sheamona kolajen serumumuzda cilt için  tip 1 ve tip 3 olan bitkisel kaynaklı kolajen  kullanılmaktadır. Buna ek olarak kolajen sentezini arttırmak için deniz yosunu ekstraktı ve provitamin B5 ile formülasyon güçlendirilmiştir. 14 günlük düzenli kullanımda gözle görülür farklılıkları cildinizde hissediceksiniz.


İçindekiler

Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Panthenol (Provitamin B5), Hydrolyzed Collagen, Undaria Pinnatifida Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera Suyu), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Allantoin


Kullanımı

Her sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayın. 


Muhafaza Koşulları

Direkt güneş ışığından uzakta, oda sıcaklığında, kuru yerde ve ağzı kapalı olarak ambalajında saklayınız. 


Dikkat

Gözle temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gıda değildir.

Barkod Numarası

8683161676011

Ürün takip sistemi Sorgulama


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Tags: kolajen, yaşlanma karşıtı