Contract Manufacturing

Kulaç Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile iş ortaklarının taleplerini en üst düzeyde karşılamaktadır.
Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin üretim sahasına girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.
Teknik kadrosu ile sektöründeki bilimsel çalışmaları yakından takip eden firmamız, bünyesindeki ar-ge ve kalite kontrol laboratuvarlarında yenilikçi ve sürdürülebilir kozmetik ürünleri geliştirmektedir. İş ortaklarını süreçlerden haberdar etmekte ve sektördeki değişime ayak uydurmalarını sağlamaktadır.
Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan laboratuvarlarımızda müşterilerine ürün geliştirme ve ambalaj tasarımı konusunda teknik destekler sağlamaktadır.
Kulaç Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti günlük 15.000 adet ürün üretme kapasitesine sahip tesislerinde kozmetik üreticilerinin uymak zorunda olduğu GMP şartlarına uygun üretim yapan, Sağlık Bakanlığına ürün bildirimlerini yapan, Bakanlığın zorunlu tuttuğu tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerini yerine getiren, sektörünün lider firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kurumdur.
Tüm Private Label (Fason) ihtiyaçlarınızda info@sheamona.com adresinden mail olarak yada + 90 541 355 73 29 nolu telefon hattımızdan bizlere ulaşmanız sürecin başlaması için yeterli olacaktır.
Sıvı Dolum
Fason Kozmetik Üretimi süreçlerinde, Sıvı dolum parkurumuz 10 ml – 1000 ml arasındaki hacimlerde Günlük 10.000 Adet dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir
Sıvı Sabun


Duş Jeli


Şampuan


Tonik


Cilt Temizleme Köpüğü


Vücut Spreyleri


Saç Bakım Suları


vb.


Viskoz Dolum


Krem


Losyon


Jel


Butter Çeşitleri


Tüp Dolum


Krem


Losyon


Jel


Kimler Fason Üretim Yaptırmak İster.


Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markası olan yada yeni bir marka oluşturmak isteyen girişimciler,
Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen ünlüler,
Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen güzellik merkezleri,
Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen kuaförler,
Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen eczaneler
Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen E-Ticaret siteleri vb.

Your shopping cart is empty!