about us

Kulaç Kozmetik; 7 yıllık kozmetik sektörü tecrübesini gençliğin dinamizmi ile birleştirerek 2019 yılında Kocaeli Gebze’de ki ofisinde faaliyetlerine başlamıştır. Geniş ve yenilikçi ruhunu, sektör tecrübesi ile harmanlayarak ürünlerine yansıtmakta; gücünü ürünlerinin başarısından alarak Türkiye’nin dört bir tarafındaki müşterilerine hizmet vermektedir.
Markalarını ve ürün yelpazesini, her geçen gün yeni ürünler ile zenginleştiren Kulaç Kozmetik, daha kapsamlı bir hizmeti yüksek kalite ile sunmayı ilke edinmiştir. Kulaç Kozmetik prensipleri gereği ; doğaya saygılı, insan sağlığına önem veren, yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerine doğru fiyat politikalari ile sunarken, güvenilir satış sonrası hizmeti ile de müşterilerini desteklemektedir. Müşteri taleplerini, bölgesel farklılıkları ve piyasa koşullarını analiz ederek, ürünlerinin satışlarını yakinen takip eden Kulaç Kozmetik, değerlendirmelerini müşterileri ile paylaşıp, gerekli adımları atarak, artı değer kazandırma çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.
Özetle; geniş ve amatör ruhunun enerjisini, profesyonel bir hizmet anlayışıyla bütünleştiren Kulaç Kozmetik siz değerli müşterilerimize geleceğin dünya markasını önermektedir.
Daha fazlasını isteyenler için KULAÇ KOZMETİK !

Your shopping cart is empty!