Vitamin C Serum

Vitamin C Serum

  • Brands:Sheamona
  • Product Code: Cvit
  • Availability: In Stock
  • 140.00₺

Vİtamİn C Aydınlatıcı Leke Serumu

SHEAMONA C vitamini serum 28 günlük düzenli kullanımda cilt rengini açar ve cilde  aydınlık katar. Renk eşitsizliklerini giderir. Koltuk altı ve genital bölge kararmalarını giderir.  Leke oluşumunu önler ve lekeleri açar.

C vitamini cilt için hayati önem taşımaktadır. Melanin sentezinden sorumlu tirozinaz enziminin  etkinliğini ortadan kaldırır. Hücrede kolajen sentezini etkileyen bir aktiftir. C vitamini yoksa  kolajende yoktur. Antioksidan üretimine yardımcı olur ve okside olmuş proteinleri etkisiz  hale getirir bu sayede cilt tonunu kusursuz şekilde eşitler. Maris aqua, hydrolyzed algae  extract ile içeriği güçlendirilmiştir. 28 günde lekeleri gözle görülür şekilde azaltır. 

C vitamini olarak da bilinen askorbik asit, insan cildinin normal bir bileşenidir dermis  ve epidermiste yoğunlaşmıştır. Ancak C vitamini kararsızdır ve havaya veya ışığa maruz kaldığında kolayca oksitlenir (renk değiştirir). Çalışmak için dermise ulaşmakta güçlük çeker. Bu etkinin üstesinden gelmek için, serumumuzda C vitamini türevi olan Sodium Ascorbyl Phosphate kullanılmıştır. Bu sayede ürün renk değişimine sebep olmaz, stabil kalır. Bu özelliğe ek olarak lipozom teknolojisi sayesinde stratum corneum dermis tabakasına kolayca nüfuz eder. Cilde girdikten sonra biyolojik enzimler tarafından ayrıştırılarak C vitamini görevini görür.  Yaz aylarında ve gündüz c vitamini içerikli ürünler kullanılamaz diye çok duyarsınız ama bu sorunların tamamı c vitamini serumumuzda ortadan kaldırılmıştır. Bu sayede yaz, kış veya gündüz güvenle kullanabilirsiniz.

 Kullanımı

Her gece temizlenmiş cilt üzerine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ertesi gün cildinize güneş koruyucu krem uygulayınız. Ürünü gündüz kullanmayınız.

 İçindekiler 

Aqua, Maris Aqua, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glycerin, Panthenol (Provitamin B5), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera Suyu), Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydrolyzed Algae Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, EDTA, Allantoin, Citric Acid, Sorbitol, Lecıthın, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate.

Dikkat

Gözle temasından kaçının. Temas  halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların  ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.  Gıda değildir.

 Muhafaza Koşulları

Direkt güneş  ışığından uzakta, oda sıcaklığında, kuru  yerde ve ağzı kapalı olarak ambalajında  saklayınız.

Barkod Numarası

8682466432292

Ürün takip sistemi Sorgulama

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Tags: Vitamin, c, serum, Leke, Leke problemi